W dniach 8-9 czerwca w Olsztyńskiej Aquasferze odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur o Puchar Prezydenta Olsztyna. W zawodach wystartowało 460 zawodników z 38 klubów z całej Polski, Litwy oraz Ukrainy. Nie zabrakło także zawodników naszego gołdapskiego „Pioruna”.

Podopieczni trenera Adam Kozłowski dzielnie walczyli o czołowe lokaty. Nasza 10-osobowa reprezentacja zdobyła aż 18 medali: 4 złote, 5 srebrnych oraz 9 brązowych.

3 miejsce 100 m w stylu dowolnym;

3 miejsce w klasyfikacji generalnej rocz. 2014.

2 miejsce 100 m w stylu klasycznym.

W zawodach wystartowały także: Julia Deptuła oraz Joanna Chocianowicz, poprawiając znacząco swoje dotychczasowe rekordy życiowe.

Dla większości zawodników były to już ostatnie starty przed wakacjami. Po tak ciężkim sezonie należy im się zasłużony odpoczynek. Dziękujemy wam kochani za doping i gratulacje.

Trenujemy i startujemy w zawodach dzięki wsparciu gminy Gołdap oraz sponsorów: Irydu Sp z o.o., Zakładu Ogólnobudowlanego Marek Słowikowski i Sławomir Słowikowski s.c.